Automotive LCD Display

Përshkrim i shkurtër:

Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë të ekranit LCD Kina dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi ekran LCD saktësisht sipas kërkesës tuaj. Tani ne jemi të japë shfaqje doganore për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter , Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, Industrial contro ...


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë të ekranit LCD Kina dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi ekran LCD saktësisht sipas kërkesës tuaj. Tani ne jemi të japë shfaqje doganore për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter , Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, Industrial Controller, Car Audio, Color Display Systems dhe industritë e tjera, pajisja e matjes, UPS, diellore inverter.
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !