• oneadhu
  • twohuda
  • threeujaden

Produkte Featured

  • banner01
  • SD1

Rreth nesh

Themeluar në vitin 2002, Sinda Display Technology Co, Ltd (investuar nga nje kompani Japoni) ka përkushtuar veten për prodhim dhe zhvillimin e produktit tregon industriale produkte të kualitetit të lartë. Ne jemi te specializuar në ofrimin e ekranit vogla dhe të mesme LCD, LCD modul, backlight LED dhe produkte të tjera zmadhueshëm për klientët në mbarë botën. Kohët e fundit ne kemi shpenzuar kapacitetet tona fabrikë të 20KK / muaj dhe 2 fabrikë ka filluar prodhimin në masë në Hengyang, Provinca Hunan

Mëso më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !