Автомобилски LCD дисплеј

Краток опис:

Sinda Покажи технологија копродукции, Ltd е еден од најдобрите во Кина LCD производители и добавувачи на екранот. Ние можеме да сопствени LCD дисплеј точно според вашето барање. Сега ние се обезбеди царинските дисплеј за инструмент како дигитални панел метар, multimunction метар, лифт, ПОС машини, LGP диспензерот, гориво диспензерот, масло диспензерот, гас фармацевт, мерач на проток, kWh метар, енергија метар, водомер, гас метар, Smart Meter , часовник воч, телекомуникациски уред, дома апаратот, индустриски управувачки ...


 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Sinda Покажи технологија копродукции, Ltd е еден од најдобрите во Кина LCD производители и добавувачи на екранот. Ние можеме да сопствени LCD дисплеј точно според вашето барање. Сега ние се обезбеди царинските дисплеј за инструмент како дигитални панел метар, multimunction метар, лифт, ПОС машини, LGP диспензерот, гориво диспензерот, масло диспензерот, гас фармацевт, мерач на проток, kWh метар, енергија метар, водомер, гас метар, Smart Meter , часовник воч, телекомуникациски уред, дома апаратот, индустриски контролор, автомобил аудио, екран во боја системи и други индустрии, мерење уред, UPS-от, Сончевиот Инвертер.
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !