• oneadhu
  • twohuda
  • threeujaden

Избрана Производи

  • banner01
  • SD1

за нас

Основана е во 2002 година, Sinda Покажи технологија Co, Ltd (инвестирани од страна на компанијата Јапонија) има се посветени на производство и развој на високо-квалитетен производ индустриски прикажува производи. Ние сме специјализирани во обезбедување на мали и средни Големина на LCD екран, LCD дисплеј, LED осветлување и други extensional производи за клиентите во целиот свет. Неодамна имаме прошири нашите капацитети фабрика за 20KK / месец и 2-ри фабрика има започне масовно производство на Hengyang, Хунан во покраината

Научи повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !