TFT Display Module

Përshkrim i shkurtër:

Sinda Display Teknologjia Co, Ltd, është një nga më të mira China TFT prodhuesit ekran LCD dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi TFT LCD ekran pikërisht sipas kërkesës tuaj. Tani ne jemi të ofrojë ekran TFT për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter , Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, Co Industriale ...


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sinda Display Teknologjia Co, Ltd, është një nga më të mira China TFT prodhuesit ekran LCD dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi TFT LCD ekran pikërisht sipas kërkesës tuaj. Tani ne jemi të ofrojë ekran TFT për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter , Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, Industrial Controller, Car Audio, Color Display Systems dhe industritë e tjera, pajisja e matjes, UPS, diellore inverter.
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car