Graphic LCD Display Module

Përshkrim i shkurtër:

Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë ekran China Grafik LCD dhe furnizuesit. Ne ekran me porosi grafik LCD saktësisht mund të sipas kërkesës tuaj dhe të sigurojë mostra për vlerësimin e cilësisë në 2 javë. Tani ne jemi të siguruar ekran grafik LCD për instrumentin si metër digjital panel, metër multimunction, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter, Clock & Wat ...


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë ekran China Grafik LCD dhe furnizuesit. Ne ekran me porosi grafik LCD saktësisht mund të sipas kërkesës tuaj dhe të sigurojë mostra për vlerësimin e cilësisë në 2 javë. Tani ne jemi të siguruar ekran grafik LCD për instrumentin si metër digjital panel, metër multimunction, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter, Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, industrial kontrollues, Car Audio, Ngjyra Display Systems dhe industritë e tjera, pajisje Matja, UPS, diellore inverter.

  Model No Size (mm) VA (mm) Drive IC Interface
  122 cm 32 SDGB12232-04 80.00 × 36.00 × 12.80 60.00 x 18.00 SBN1661 ose Eqv.  paralele
  128 cm 64 SDGB12864-01 54.00 × 50.00 × 7,50 43,60 x 29.00 AIP31107 ose Eqv. paralele
  SDGB12864-05 78.00 × 70.00 × 12.50 62.00 × 44.00 AIP31107 ose Eqv. paralele
  SDGB12864-03 78.00 × 70.00 × 12.50 62.00 × 44.00 RA6963 ose Eqv. paralele
  SDGB12864-04 93.00 × 70.00 × 12.50 72.00 x 40.00 AIP31020 ose Eqv. SPI & paralele
  SDGB12864-02 93.00 × 70.00 × 12.50 72.00 x 40.00 AIP31107 ose Eqv paralele
  SDGB12864-06 93.00 × 70.00 × 12.50 72.00 x 40.00 AR6963 ose Eqv. paralele
  SDGB12864-07 100.00 × 60.50 × 12.00 70,30 x 38.50 AIP31107 ose Eqv. paralele
  128 x 128 SDGB128128-01 92.00 × × 106.00 12.50 73.00 x 73.00 SAP1024B ose Eqv. paralele
  160 x 128 SDGB160128-01 129.00 × × 102.00 12.00 101.00 x 82.00 RA6963 ose Eqv. paralele
  SDGB160128-02 129.00 × × 104.50 12.00 101.00 x 82.00 SAP1024B ose Eqv. paralele
  SDGB160128-03 143.00 × × 105.00 15.50 101.00 x 82.00 RA6963 ose Eqv. paralele
  192 cm 64 SDGB19264-01 100.00 × 60.00 × 11.30 84.00 x 31.00 AIP31107 ose Eqv. paralele
  SDGB19264-02 130.00 × 65.00 × 13.50 104.00 x 39.00 AIP31107 ose Eqv. paralele
  SDGB19264-03 130.00 × 65.00 × 13.50 104.00 x 39.00 ST7920 ose Eqv. SPI & paralele
  SDGB24064-02 180,00 × 65.00 × 12.00 132.00 x 39.00 T6963C ose Eqv. paralele
  240 x 128 SDGB240128-01 144.00 × × 104.00 14.00 114.00 x 64.00 RA6963C ose Eqv. paralele
  SDGB240128-03 154.00 × 84.00 × 12.00 114.00 x 64.00 RA6963C ose Eqv. paralele
  320 × 240 SDGB320240-01 160.00 × × 109.00 11.00 122.00 x 92.00 RA8835 ose Eqv. paralele
  SDGB320240-02 139.00 × × 100.00 12.50 103.00 x 79.00 RA8835 ose Eqv. paralele
  SDGB320240-03 139.00 × × 100.00 12.50 103.00 x 79.00 RA8835 ose Eqv. paralele
  SDGB320240-04 160.00 × × 109.00 12.00 122.00 x 92.00 RA8835 ose Eqv. paralele • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !