kalli LCD Display Module

Përshkrim i shkurtër:

Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë ekran China COB LCD dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi COB LCD ekran pikërisht sipas kërkesës tuaj dhe të sigurojë mostra për vlerësimin e cilësisë në 2 javë. Tani ne jemi të siguruar ekran kalli LCD për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter, Clock & Watch, ...


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sinda Display Technology Co, Ltd, është një nga prodhuesit më të mirë ekran China COB LCD dhe furnizuesit. Ne mund të me porosi COB LCD ekran pikërisht sipas kërkesës tuaj dhe të sigurojë mostra për vlerësimin e cilësisë në 2 javë. Tani ne jemi të siguruar ekran kalli LCD për instrumentin si metër panel digjital, multimunction metër, ashensor, makina POS, LGP bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse e karburantit, naftës bombol me vrimë nxjerrëse, bombol me vrimë nxjerrëse gazit, Flow Meter, KWH Meter, Meter Energjisë, Meter ujit, gazit Meter, Smart Meter, Clock & Watch, pajisje Telekomunikacionit, Home Appliance, Industrial Controller, Car Audio, Color Display Systems dhe industritë e tjera, pajisje Matja, UPS, diellore inverter.
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !