Кочан LCD дисплеј Модул

Краток опис:

Sinda Покажи технологија копродукции, Ltd е еден од најдобрите во Кина Кочан LCD производители и добавувачи на екранот. Ние можеме да сопствени Кочан LCD дисплеј точно според вашето барање и да се обезбеди примерок за оценка на квалитетот во 2 недели. Сега ние се обезбеди Кочан LCD дисплеј инструмент, како дигитални панел метар, multimunction метар, лифт, ПОС машини, LGP диспензерот, гориво диспензерот, масло диспензерот, гас фармацевт, мерач на проток, kWh метар, енергија метар, водомер, гас метар, Smart метар, часовник воч, ...


 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Sinda Покажи технологија копродукции, Ltd е еден од најдобрите во Кина Кочан LCD производители и добавувачи на екранот. Ние можеме да сопствени Кочан LCD дисплеј точно според вашето барање и да се обезбеди примерок за оценка на квалитетот во 2 недели. Сега ние се обезбеди Кочан LCD дисплеј инструмент, како дигитални панел метар, multimunction метар, лифт, ПОС машини, LGP диспензерот, гориво диспензерот, масло диспензерот, гас фармацевт, мерач на проток, kWh метар, енергија метар, водомер, гас метар, Smart метар, часовник воч, телекомуникациски уред, дома апаратот, индустриски контролор, автомобил аудио, приказ системи боја и други индустрии, уред за мерење, UPS-от, Сончевиот Инвертер.
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !